Pilpit soojustagastuse lahendus korrusmajadele ja eramutele

Kair Pilpit on kaasaegne soojustagastuse lahendus, mis kogub kokku ventilatsiooniga väljaviidava soojuse ja kasutab selle energia sooja tarbevee või kesküttevee soojendamiseks. Kair Pilpit sobib korrusmajadesse, äri-, kontori- ja tööstushoonetesse.

Loe edasi

Termograafia

Ventilatsioonilõõri videouuringud.
Videouuringu käigus tuvastatakse ventilatsioonilõõride seisukord: mustuse tase, ummistused, erinevad ehituslikud vead.

Loe edasi

 

 

 

Oleme üks vanemaid soojuspumpade paigalduse ja nõustamisega tegelevaid ettevõtteid Eestis. Meie 14 aastase tegevuse vältel on Eestis tuhandeid perekondi nautimas ökonoomset ja ökoloogilist toasooja.

Eestis leidub meie oskust ka kirikuites, koolimajades ning lasteaedades, kes ka tänavuse karmi talve möödudes hingavad kergemalt nähes küttearveid, tänu meie paigaldatud soojuspumbale. Seetõttu võime väita enda kohta ,et ei jää hätta ka kõige raskematel objektidel, pakkudes kliendile täislahendusi nõustamisest kuni kvaliteetsetse lõpptulemuseni. Järelteenindus on meie trump ka tulevikus.

Läbi õigete otsuste oleme vähem sõltuvad energiahindade tõusudest. Need otsused võimaldavad meil õieti ammutada toasooja soojuspumpadega maapinnast, veest, õhust, välja ventileeritavast õhust ja ka kanalisatsioonist. See soojus, mis pärit meie endi ümbrusest on tasuta, ei saasta keskkonda ja taastub tänu päikeseenergiale.

Teistest ees

Oleme astunud taas sammukese edasi pakkumaks kliendile parimaid tereviklahendusi. Tehnika areng on jõudnud punkti, kus eri tootjate soojuspumbad on võrdselt töökindlad ja efektiivsed. Seega pole nii väga oluline millise tootja "kast" valida, vaid kuidas lahendada kogu küttesüsteem soojuspumba põhiseks.Milliseid energiaallikaid valida, kuhu ja kuidas soojuspumbaga toodetud soojus rakendada jne.

Panustame koostöös Soome oma ala juhtivate ettevõtete Oy Pamon Ab-ga ja Ouma OÜ-ga tootearendusele ühendamaks ventilatsiooni ja muid meie ümruses olevaid energiaallikaid soojuspumbaga. Näiteks korrusmajad aadressil Sõpruse 202 ja Järveotsa 17.