Õhusoojuspump IVT Nordic Inverter

Õhusoojuspump kasutab energiaallikana välisõhku, võimaldades saada soojusenergiat otse õuest. Tasuta energiat saab väljast ammutada kuni 15-kraadise pakasega. Eriti praktiline on õhusoojuspump siis, kui kütmiseks kasutatakse elektriradiaatoreid: 1-1,5 kilovatt-tunni elektri kasutamisel saadakse 3-4 kilovatt-tundi soojusenergiat.

Õhusoojuspump IVT Nordic Inverter tagab maksimaalse tulemuse elektrikütte puhul, siis säästame rohkem kui pool kütteks vajalikust elektrienergiast. Lisaks saame palavatel suvepäevadel kosutavat jahedust, sest õhusoojuspumpa võib kasutada ka kliimaseadmena. Samas hingame soojuspumba filtreeritud õhku, mis on vaba igasugustest allergia tekitajatest.

Projekteeritud põhjamaa kliimat arvestades

IVT Nordic Inverter on Jaapanis toodetud soojuspump. Mudel Nordic on mõeldud põhjamaade külmade ja niiskete ilmade jaoks. Näiteks välisseadme korpus on külma- ja niiskusekindel ega roosteta. Sulatusmehhanism, mis on paigaldatud juba tehases, tagab kindla tööreziimi. Välisseadme sulatamiseks ei ole vaja erinevalt vanematest mudelitest lisaseadmeid.

Tõhus küte ning soovi korral jahutus

Invertersüsteemiga õhusoojuspumba võimsusskaala on lai. Soojuspump käivitub kohe maksimaalse võimsusega: soovitud temperatuuri saame seega väga kiiresti. Saavutanud ettenähtud temperatuuri, toodab IVT Nordic Inverter väikse võimsusega ühtlast ning meeldivat soojust.

Suurem kokkuhoid

Temperatuuri pidev jälgimine ja kompressori sujuv invertersüsteem tagavad vanemate On/Off õhusoojuspumba mudelitega võrreldes 30% võrra väiksema voolutarbimise. Juhusliku elektrikatkestuse korral käivitub IVT Nordic Inverter automaatselt ning arvestab eelnevalt määratud temperatuuri.

Kaugjuhtimispuldi abil reguleerid nii sooja kui ka külma

Kõik reguleerimised võib teha kaugjuhtimispuldi abil: määrata täpne temperatuur, puhuri erinevad kiirused, puhutava õhu suund ja ajastada kogu süsteem. Näiteks swing-programmiga õhuvoolu suunaja liigub aeglaselt üles ja alla, kandes meeldivat sooja (vajadusel jahedust) kõikidesse ruumidesse. Soovi korral võib kasutada ka automaatprogrammi. Sel juhul reguleerib Sharp end ise, arvestades nii välis- kui ka sisetemperatuuri ja tootes efektiivselt toasooja.

Sobib uude ja vanasse majja

IVT Nordic Inverter paigaldatakse ühe päevaga nii uude kui ka vanasse majja. Selleks ei ole vaja teha suuri ümberehitusi. Õhusoojuspump ei sõltu olemasolevast kütte- ega ventilatsioonisüsteemist, kuid maksimaalse kokkuhoiu tagab elektrikütte puhul. Kõige tähtsam on teadmine, et säästmine algab samast päevast, kui on paigaldatud IVT Nordic Inverter.

Invertersüsteem säästab

Vanemad On/Off reguleerimissüsteemiga õhusoojuspumbad kütsid maja kindla võimsusega. Soojust ruumis reguleeriti kompressori seiskamise ning käivitamisega. Soojuspump IVT Nordic Inverter reguleerib inverteri abil sujuvalt toasooja (vajadusel kosutavat jahutust) vastavalt soovile või välistemperatuurile. Toote nüüdisaegne tehnika tagab vanemate mudelitega võrreldes vaikse tööreziimi ning suurema säästu.

Puhtam siseõhk

Aeglaselt ringlev õhk ühtlustab sisetemperatuuri kogu majas. Seoses sellega vähenevad ka niiskuse ja hallituse riskid. Siseõhk muutub palju meeldivamaks ning hajub toas ühtlaselt, ka põrand on soojem. Soojuspumba filtrid puhastavad õhu tolmust, bakteritest ja muudest tervist kahjustavatest kübemetest. Toote mikrofilter puhastab õhust kuni 0,01 mm kübemeid. Filtreid on väga lihtne puhastada.