Ventilatsioonisoojuspumbad

Ventilatsiooni õhusoojuspump on tihti majanduslikult optimaalne lahendus uude alla 200m2 majja. Ventilatsiooninorme silmas pidades peab õhk meie ruumides vahetuma kord 2 tunni jooksul on ilmne raiskamine lennutada atmosfääri majatäis sooja õhku 12 korda ööpäevas. 12 korda meie maja ruumala sooja õhku on suurepärane energiaallikas ventilatsiooni õhusoojuspumbale.

Ventilatsiooni õhusoojuspumbaga kogutakse ventileeritav õhk kütte ja sooja vee tegemise energiaks, lisaks ventileerib soojuspump maja. Seejuures säästab soojuspump 8000 - 10 000 kWh aastas, ehk teisisõnu 40 - 45 % Teie küttekuludest.

Kuna ventilatsiooni õhusoojuspump ventileerib maja siseõhu 12 korda ööpäevas, on meil kogu aeg värske õhk, ilma et tuleks avada uksi või aknaid.

Ventileeritavat õhku energiaallikaks kasutava õhusoojuspumba tehnika on kindel ja järele proovitud.

 

Loogiline tööpõhimõte ja suured säästud.

Ventilatsiooni õhusoojuspumbal on palju eeliseid. Soojussüsteemi oluline osa on ära kasutada muidu tarbetult atmosfääri ventileeritav õhk ja rakendada see kütma meie kodu. Tasuta energia välja ventileeritava õhu näol, toodetakse meile tagasi kütte ja sooja veena. Väike ja ilusa disainiga IVT Soojuspump võtab ruumi vähem kui 1m2. Lisaks eelnevale töötab soojuspump ventilatsiooni-seadmena.

Lihtne ja mugav.

Meeldiva ja ökonoomse koduse mikrokliima saamine on ventilatsiooni õhusoojuspumbaga lihtne. Teie soovitud temperatuurid programmeeritakse soojuspumba mällu ja pumba automaatika hoolitseb väli- ja siseandurite abil selle eest, et Teil oleks ökonoomselt mugav.

Teie tarbeks väljaventileeritavast õhust toodetud soojus ei sisalda suitsu ega nõge, see on puhas energia Teile kütteks ja soojaks veeks. Pumba kasutatav külmaaine on keskkonnasõbralik ja väga efektiivne.

Reeglina kulub sooja vee saamiseks ¼ kogu küttesüsteemi energiast. Suvel on eriti tähtis ventileerida meie elamist. Samuti soovime suvel sooja vett. Kõike seda saame uskumatult odavalt ventilatsiooni õhusoojuspumbaga. Väike, aga eriti võimas. Ventilatsioon, soe vesi ja küte toodetakse kõik ühes seadmes, mis võtab ruumi ainult 1 m2. See ruum võib olla Teile sobivas kohas (pesuköök, köök, vannituba jne.) Seadme mõõtmed on: 60x60 cm ja kõrgus 205 cm.

Kui oled valinud ventilatsiooni õhusoojuspumba, saad kõik ühest kohast: sooja vee, kütte, ventilatsiooni ja ventilatsiooni projekti. Kõik tarvilikud ventilatsioonikanalid ja nende osad on samas paketis. Lisaks reguleerime ja häälestame seadme ja anname kliendile koolituse seadme kasutamiseks. Soovi korral võite sõlmida meiega hooldelepingu pikemaks ajaks.

VENTILATSIOONI ÕHUSOOJUSPUMBA TÖÖPÕHIMÕTE:

Värske õhk võetakse maja seinast ja aknakarniisidest läbiventiilide kaudu ja suunatakse ruumi ülaossa, kus õhk soojeneb.

"Kasutatud" soe õhk kogutakse kogumisventiilide kaudu (tavaliselt WC, vannituba, saun, tööruum jne.) õhusoojuspumpa, kus see jahutatakse 0 kraadini , jahe õhk suunatakse õue. 1 kWh-se kompressori abil saame me üle 4 kWh soojusenergiat. Nendest 3 kWh on meile tasuta soojusenergia, mis on toodetud väljaventileeritavast õhust. Suvel kasutab mudel 480 väljuvat ventileeritavat õhku sooja vee tegemiseks, talvel kütteks ja soojaks veeks. Pakastega , kui soojuspumba toodetud soojusest ei piisa, võetakse appi elektrikatel, mis lülitub andurite abil automaatselt sisse ja välja. Pumba automaatika reguleerib alati soovitud temperatuuri.

Soovin tootest rohkem teada